Sakarya Kapı Sistemleri

Contact Us

Sakarya Kapı Sistemleri

98 elektronik
Kapı Sistemleri

Sakarya Kapı Sistemleri

98 Elektronik’de, şirketinizin ve kişisel yaşam alanlarınızın güvenlik çözümlerini tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz. Sakarya kapı sistemleri ni en uygun fiyatlara kurulumunu sağlayarak hem iş yeri hemde diğer özel mülklerinizin emniyetini sağlıyoruz. Her marka kapı motoru kurulumunu sağlayabiliyoruz.

Yana kayar kapı motoru, kanatlı açılır kapı,  şifreli kapı geçiş sistemi, yaya kapısı, araç kapısı, otopark kapısı ve diğer bütün kapılarınıza gerek hakaret sağlayacak motor gerekse giriş kontrol sistemleri kuruyoruz. Cep telefonunuzdan atacağınız cevapsız bir çağrıyla tüm kapılarınızı açtırabiliyoruz. Parmak izi, yüz tanıma ,şifreli, kartlı, anahtarlıkla ve kumandalı her türlü elektronik sistemi kapılarınıza entegre ederek güvenliğinizi ve konforunuzu arttırıyoruz.

Kapı sistemleri

Kocaeli bölgesinde kurulumunu yaptığımız Elektronik Kapı sistemleri sayesinde  güvenliğinizi sağlıyor ücretsiz keşif ve bilgilendirme ile daima yanınızda oluyoruz.

orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız kapı sistemleri her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Kuracağımız kapı motoru, şifreli geçiş sistemi sayesinde siteniz, iş yeriniz , otoparkınız ve araçlarınız  güvende olmaktadır.

Böylece, en gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz. Sakarya Kapı Güvenlik sistemleri konusunda öncü proje ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çalışanlarınızı, tesislerinizi, ziyaretçilerinizi, fikri mülkiyet haklarınızı, ürünleri veya varlıkları korumak için ne gerekiyorsa biz onu yaparız.

Detaylara, yılların deneyimine, dürüstlüğüne ve en iyi ilgi alanlarımıza olan bağlılığımızla işimize gösterdiğimiz önem. Siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğinin her zaman mükemmel sonuçlar vermesini sağlar.

98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarındandır. Kocaeli , Sakarya, Gölcük,  Başiskele,  izmit,  yalova ve çevre iller boyunca ticari ve şahsi müşterilere çözümler sunuyoruz. Hangi sektörde olursanız olun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sizi güvende tutacak bilgi ve çözümlere sahibiz.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve sizin için, bütçeniz kısa ve uzun menzilli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız. Sistemlerinizi geleceğe bakan bir gözle tasarlıyor, sisteminizi kolay ve etkin bir şekilde genişletiyor, teknoloji ilerledikçe çözümünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle, kimin gelip nereye gittiğini ve nereden geldiğini belirler ve yönetirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına aktarılan, kaydedilen; kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Sakarya Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç ;

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir