Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri ile kartlı geçiş sistemi ve şifreli geçiş sistemine merhaba diyin. Bu gelişmiş sistemler sayesinde RF ID teknolojisiyle çalışan 125khz proximity ve 13.56Mhz Mifare kart okuyucu sistemler ile ister kartlı ister anahtarlıkla geçiş sağlanabilir. Kartlı ve şifreli geçiş sistemleri hem hayatınızı kolaylaştırır hem de güvenliğinizi arttırır.

Giriş çıkış güvenliğinin sağlanması adına en basit apartman kapısından, profesyonel kurumların personel devam takip sistemlerine kadar çok geniş kullanım alanları mevcuttur. Uygun fiyat, kolay montaj ve hata payının neredeyse sıfır olasından dolayı her alanda kullanılabilir.

Giriş çıkış turnikesi, asansör, apartman girişi, bariyer, lavabo giriş çıkışı gibi bir çok sisteme monte edilip kumanda edilebilir. 10 cm’ye kadar temassız geçiş sağlanabilir. Sıvı geçirmez, uzun ömürlü ve çok düşük maliyetli kart ve anahtarlıkların kullanımı çok yaygındır. Giriş çıkışların istenildiği gibi raporlanması, personelin çalışma saatleri takibi, ek mesai ve aylık puantaj hesaplamalarında büyük kazançlar sağlamaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemi

Kartlı geçiş sistemine ek olarak herhangi bir anahtarlık veya kart kullanımına gerek kalmadan şifreli giriş sağlayabilen RF ID sistemlerdir.

Şifre güvenliğinin sağlanamaması sadece kartlı sistemlerle kıyaslanacak dezavantajlarındandır.

Giriş çıkış güvenliğinin sağlanması adına en basit apartman kapısından, profesyonel kurumların personel devam takip sistemlerine kadar çok geniş kullanım alanları mevcuttur. Uygun fiyat, kolay montaj ve hata payının neredeyse sıfır olasından dolayı her alanda kullanılabilir.

Giriş çıkış turnikesi, asansör, apartman girişi, bariyer, lavabo giriş çıkışı vb. birçok sisteme monte edilip kumanda edilebilir.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor. Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan kartlı geçiş ve şifreli geçiş sistemlerinin; Gölcük başta olmak üzere Başiskele, İzmit ve Yalova gibi Kocaeli çevresindeki tüm kamu kurumlarında ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız.

Piyasadaki en uygun fiyatlara ve en kaliteli işçilik ile sisteminizin kurulum, devreye alma ve uzman kadromuz tarafından verilen son kullanıcı eğitimleri hizmetleri için siz de 98 Elektronik ile çalışın.

Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52