GSM Kapı Açma Sistemi

 

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından kurulumu yapılan ( cep telefonu ile ) gsm  kapı açma  sistemi siz nerede olursanız olun cep telefonunuzla istediğiniz kapıları açmanızı sağlayan bir sistemdir. GSM kapı açma sistemi ister site ister iş yeri otoparkınız da bulunan kollu bariyer, mantar bariyer, kepeng ve yana kayar kapılarınızı cep telefonunuzla açmanızı sağlar. Cep telefonunuzdan atacağınız bir cevapsız çağrı ile sistem aramayı meşgule düşürüp istediğiniz kapıyı açar.

Cihaza toplamda 3002 kulanıcı tanımlanabilmektedir . Cihazda yapılacak bütün işlemler SMS yolu ile yapılabilir.

GSM kapı açma sistemi birden çok kapıyı açmanıza olanak sağlar. Yönetici telefonu sisteme tanıtıldıktan sonra istenilen telefon numarası sms atılarak sisteme tanıtılabilir. 3000 kullanıcı numarası sisteme tanıtılabilir. Sisteme tanımlanmış bütün telefonlarda tek çağrı ile kapı açılır. Sadece kapı açma değil; site aydınlatması, asansör çağırma vb birçok elektronik sistem GSM Uzaktan kontrol sistemi ile koontrol edilebilir.

Kocaeli Gölcük ve çevresindeki bölgelerde tüm işyerleri , site ve otoparklarda Bir gün içinde uzman kadromuz tarafından kurulum ve devreye alma sağlanır. Sistem kurulumu için ihtiyaç duyulan bütün malzemeler, cihaz ve ünitler, 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

Çok uygun fiyatlara, uzman kadromuz ile kaliteli işçilik garantisi ile sitenize veya işyerinize hem konfor hem de prestij katmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Müşterilerimiz için şimdi cep telefonuyla GSM kapı açma sistemi ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize güvenin. Bizimle güvenlik sistemi kurmanın bir avantajı ise; size ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun elektronik sistemi seçerken yardım edecek bir güvenlik şirketi temsilcisinin olmasıdır. cep telefonu ile GSM kapi açma sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla müşteri temsilcimiz ile konuşabilir ve her detayı ayrıntılı şekilde öğrenebilir. Artık endişelenmenize gerek yok.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52