Güvenlik Kamera Sistemleri

Günümüzde en çok kullanılan elektronik güvenlik sistemlerinin başında güvenlik kamerası sistemleri gelmektedir. İş yerinize, sitenize veya diğer yaşam alanlarınıza kuracağımız kamera sistemiyle her anı ister cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Kayıt edilen görüntüleri ister kayıt esnasında online olarak isterseniz daha sonra seyredebilirsiniz.

Kamera teknolojisinin en üst düzeyde video analizlerini yaparak, orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız IP kameralar her türlü ihtiyaçlarınıza cevap bularak, daima eklentilere ve geliştirilmeye açık bir sistem kurarak ve en gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek sizi yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle kimin geldiğini, nereden gelip nereye gittiğini belirleyebilir ve yönetebilirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüleri aktarır ve kaydeder.

Herhangi bir olay esnasında gerek hukuki yönden gerekse maddi yönden çok büyük kayıplara uğramadan önce bizi arayın, ücretsiz keşif yaparak size en uygun fiyatlı, en kaliteli sisteme karar verip kurulumunu yapalım.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor. Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan güvenlik kamerası sistemlerinin; Gölcük başta olmak üzere Başiskele, İzmit ve Yalova gibi Kocaeli çevresindeki tüm kamu kurumlarında ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız.

Piyasadaki en uygun fiyatlara ve en kaliteli işçilik ile sisteminizin kurulum, devreye alma ve uzman kadromuz tarafından verilen son kullanıcı eğitimleri hizmetleri için siz de 98 Elektronik ile çalışın.

Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır