Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri
kamera sistemleri, ip lamera, ahd kamera

Günümüzde en çok kullanılan elektronik güvenlik sistemlerinin başında güvenlik kamerası sistemleri gelmektedir.

İş yerinize, sitenize veya diğer yaşam alanlarınıza kuracağımız kamera sistemiyle her anı ister cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Kayıt edilen görüntüleri ister kayıt esnasında online olarak isterseniz daha sonra seyredebilirsiniz.

Kamera teknolojisinin en üst düzeyde video analizlerini yaparak, orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız IP kameralar her türlü ihtiyaçlarınıza cevap bularak, daima eklentilere ve geliştirilmeye açık sistemler kuruyoruz.

En gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek sizi yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle kimin geldiğini, nereden gelip nereye gittiğini belirleyebilir ve yönetebilirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüleri aktarır ve kaydeder.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlıyoruz.

Pprojelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan güvenlik kamerası sistemlerinin;

Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52