Takip Sistemleri

Özel işletmeler, kamu kurumları, eğitim kurumları gibi istediğiniz her yerde personelinizin giriş çıkış kontrollerini geleneksel yöntemler yerine hızlı, maliyetsiz ve tam güvenli takip sistemleri ile sağlayalım. Hem zaman kazanın hem de maliyetleriniz ortadan kalksın. Giriş çıkışlara kuracağımız turnike, kartlı geçiş, parmak izi okuma, retina tarama, yüz tanıma sistemleriyle sıfır hatalı, süper hızlı ve maliyetsiz personel takibinizi sağlayabilirsiniz. Personel takip sistemleri ve diğer takip sistemleri hem maliyetlerinizi düşürür hem de işinizi kolaylaştırır.

Araç Takip Sistemi

Şahsi ve şirket araçlarınız ile filo araçlarınıza kurulacak araç takip sistemi ile araçlarınız GPS sistemi sayesinde görüş ve yer kısıtlaması olmadan cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızdan 24 saat canlı olarak takip edilebilmektedir. Araçlarınızın hızları, yakıt durumu, bekleme süreleri ve rotaları hatasız kontrol altına alınıp harita üzerinden takip edilebilmektedir.

Araç İçi Yol Kamerası

Bir çok ülkede kullanımı zorunlu hale getirilen araç içi kameraları herhangi bir kaza anında yol ve araç içinde gelişen olayları kayıt altına alarak hukuki olarak sizi emniyet altına almaktadır. Her yıl binlerce kazanın yaşandığı ülkemizde suçsuz olduğu halde ispatlanamayan bir çok olay karşımıza çıkmaktadır. Her yıl kasko ve trafik sigortasına çok yüksek paralar ödenirken bir kere satın alıp ömür boyu kullanacağınız araç içi kamera kayıt sistemlerine daha fazla önem verilmelidir. Toplu taşıma araçlarında gereklilik haline gelmiş araç kamera sistemlerini sizin için en uygun fiyatlarla kurulumunu sağlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrencileriniz okula giriş çıkış yaptıklarında ailelerine SMS ile bilgilendirme yapılır. Okul yönetimi tarafından anlık öğrenci mevcut durumunun takip edilmesi sağlanır. Geç gelen veya devamsızlığı belirlenen sayılara ulaşan öğrencilerin velilerine otomatik SMS atılarak bilgilendirilmeleri sağlanır.

Yemekhane Takip Sistemi

Günlük yemek mevcudu okul, yurt ve iş yerlerinde yemekhaneden faydalanan personelin takibi yapılarak raporlanması sağlanır. Bunun sonucunda günlük yemek ihtiyacı ve sarfiyat hesaplanabilir. Kısıtlı alanlarda farklı departman veya şube personelinin kaydırmalı saatlerde kullanımı sağlanır. Yetkisiz kişilerin yemekhaneyi kullanması önlenir.

Spor Salonu Takip Sistemi

Üyelerin giriş çıkış durumları kayıt altına alınır. Kullanım hakkı sınırlandırmaları, kullanım saatleri istatistikleri, bayan erkek saati sınırlandırması gibi bir çok detay kontrol altına alınır.

Spor salonu girişlerine kurulacak parmak izi veya yüz tanıma sistemi spor salonlarının prestijlerini ve güvenirliğini arttırır.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor. Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan takip sistemlerinin; Gölcük başta olmak üzere Başiskele, İzmit ve Yalova gibi Kocaeli çevresindeki tüm kamu kurumlarında ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız.

Piyasadaki en uygun fiyatlara ve en kaliteli işçilik ile sisteminizin kurulum, devreye alma ve uzman kadromuz tarafından verilen son kullanıcı eğitimleri hizmetleri için siz de 98 Elektronik ile çalışın.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52