Akıllı Ev Santrali

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri, Turkine Geçiş, Kamera Sistemleri, Apartman Site Güvenlik Sistemleri, Alarm Anons Sistemleri, HGS ve Plaka Tanıma
akıllı ev

Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojini gelişmesiyele yıllar önce çok fantastih hayal olan veya bilim kurgu filimlerinde gördüğümüz akıllı ev sistemleri hayatımızda yer almaya başladı.

Çok düşük bütçelerle evinizdeki televizyondan tutun birçok elektronik eşya akıllı ev sistemleri ile kumanda edilir hale geldi. Hırsız alarmı, yangın alarmı, su baskını, , akıllı panjurlar kombi vs aklınıza gelecek herşey uzaktan erişilir hale geldi. Uyanmadan çayınızın hazır hale gelmesi veya eve gelmeden evinizin istediğiniz sıcaklığa gelmesini sağlamanız atrık çok kolay.

Üstelik bütün bu yenilikleri hemen hemen hepimizin kullandığı akıllı telefonlarla kontrol edebilecek hale geldik.Siz değerli müşterilerimizin telepleri doğrultusunda inşaat aşamasında veya normal kullanımda istediğiniz kompenentleri evinize yerleştirebiliyoruz. Evinizin sıcaklığı, aydınlık oranı, ses  ve görüntü sistemleriniz, elektrikli panjurlarınız, yangın , sel , doğalgaz açma kapama gibi işlemleri cep telefonunuzla yapabilirsiniz.

 98 Elektronik Akıllı ev sistemleri

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan Akıllı ev sistemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  ev , site , iş yeri ve işletmelere çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan Akıllı ev sistemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  tüm ev , site , iş yeri ve işletmelere  çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52