Elektronik Manyetik Kilitler

98 elektronik
manyetik kilit

Elektronik / Manyetik Kilit

Elektronik geçiş sistemlerinin yaygınlaşması elektronik manyetik  kilit lerin kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Menyetik kilit ; Yüz tanıma, parmak izi ve kartlı sistemlerin analizleri sonucu kimlik tespitleri sonucunda açılacak kapının kontrolü elektronik/ manyetik kilitlerle sağlanır.

Mekanik kilit dillerinin sökülerek yerine birebir olarak elektronik manyetik kilit takılarak kullanılır. Uygun fiyatı ve sağladığı kullanım kolaylığı birçok yerde tercih edilmesini sağlamıştır. Bu sistemler tüm elektronik geçiş sistemlerin vazgeçilmez parçasıdır.

Manyetik cam kapı kilitleri ise 60kg ile 1000kg arasında farklı tutuş gücü sağlamaktadır. Bu tutuş gücünü mıknatıs etkisiyle sağlamaktadır. Mıknatıslı cam kapı kilididevreye girdiğinde kesinlikle açılmamaktadır.

Dokunmatik krom veya dokunmadan temassız butonlar ise hem görsel hem de kullanım olarak büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Manyetik sistemler mekanik  sistemlerinin yerini almaya başlamışlardır. Fiyat olarak da hemen hemen yakın standartlara ulaşmışlardır. Elektronik sistemlerin gelişmesiyle manyetik tutucuların kullanım alanı artmaya devam edecektir.

98 Elektronik

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan manyetik tutucular  sistemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  ev , site , iş yeri ve işletmelere çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan manyetik kilit istemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  tüm ev , site , iş yeri ve işletmelere  çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52