Panjur Kontrol Sistemleri

Gerek siteniz-evinizde, gerekse iş yerinizde değer verdiğiniz her şeyi kaliteli, uygun fiyatlı, son teknoloji  sistemlerimiz ile emniyete alabilirsiniz. Panjur Kontrol Sistemleri kurum ve iş yerlerinizde oluşacak yangın ihtimaline karşı  her türlü önlemi almanızı  sağlayabilirsiniz.

Acil durumda ne yaparım diye  aklınız arkada mı kalıyor?   Gelenekçi kontrol yöntemlerinden  kurtulmak mı istiyorsanız?  Uzman kadromuz size en uygun elektronik sistemleri ayağınıza getiriyor. Değer verdiklerinizi en iyi biz koruruz. Bize güvenin gözünüz arkada kalmasın.

Panjur Kontrol Sistemleri

Panjur Kontrol Sistemleri ise hem acil durumlarda personelinizi ikazlamanız hem de günlük kullanımlarda istediğiniz bölgede çalışan personelinize gerekli kontrol  sağlar. Son teknoloji kablosuz  sensör ve algılayıcılar ile güvenliğiniz kontrol altına alınır. Günümüzde iş yerleri,  hastaneler, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, oteller, hava alanları ve birçok alanda kullanım alanı mevcuttur.

98 Elektronik Panjur Kontrol Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan Panjur Kontrol Sistemleri , Yangın Alarm Sistemi, Hırsız alarmı, anons sistemleri  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerde tüm kamu kurumları ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile Yangın Alarm Sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için ücretsiz keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Siz de uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe hemen ulaşın.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Kocaeli Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç,

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52