Parmak İzi Sistemleri

98 elektronik
Parmak izi personel takip

Parmak izi sistemleri

Parmak izi bilindiği üzere her insanda farklı olması sebebiyle insanların ayırt edilmesinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Her insanın parmak izi kişiye özeldir. Parmak izi okuyucular günümüzde cep telefonlarında bile yaygın kullanım alanına sahip olmuş sistemler arasına girmiştir.

Günümüzde kartlı geçiş sistemlerinin yerini almaya başlayan parmak izi okuma sistemleri kartlı geçişlere oranla birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Aynı kartın başkası tarafından okutulabilme ihtimalinin ortaya çıkardığı güvenlik zafiyeti parmak izi sistemlerinde tamamen ortadan kalkmıştır.

Parmak izi sitemlerinin kullanım sahalarından dolayı ortaya çıkan dezavantajları çok iyi değerlendirilerek en iyi geçiş sistemine karar  verilmelidir.

Hızlı tespit,  tümleşik kartlı sistem desteği, yüksek parmak izi kapasitesi, birçok yerden geçiş imkanı sağlaması, kartlardaki kötü kullanım durumunun ortadan kalkması  avantajları arasında gösterilebilir.

 

98 Elektronik Personel Takip

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan personel takip sistemlerini Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki tüm kamu kurumları ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile geçiş kontrol sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan personel takip sistemleri Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki tüm kamu kurumları ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile personel devam kontrol  sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52