AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemleri
ahd kameralar

AHD kamera sistemleri

Kullanımı neredeyse son bulan analog kamera sistemlerinin yerini alan AHD (Analog High Defination ) kameralar daha yüksek çözünürlük (720p ve 1080p) sağlayarak daha kaliteli görüntü kaydetme teknolojisidir. HD veya Full HD görüntü kaydı yapılabilen  kamera sistemleri bilgiyi koaksiyel kablo üzerinden analog bilgi olarak aktarır.

2004 yılından itibaren kullanılmaya başlanıp günümüzde kullanımı azalmaya başlayan AHD kameralar AHD DVR cihazlarıyla kullanılır. Düşük bütçeli projelerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

AHD kamera sistemleri kurulumunda özellikle full bakır CCTV kablosu kullanılmasına özellikle dikkat edilmelidir. Maliyeti düşürmek için kullanılan alaşım karışımlı kablolar sisteminizin çok kısa sürelerde arıza verip daha büyük masraflara yol açacağını unutmayın.

Site, ev , küçük işetme, aparman ve birçok yere kurulumu kolay, uygun fiyatlı AHD kamera sistemlerinin montaj ,kurulumu devreye alınması tamamlanarak en fazla bir hafta içerisinde teslim edilmektedir.  İstediğiniz kamera kasa seçeneği, çözünürlğük seçeneği ve dah birçok özellik siz değerli müşterilerimizin talebine göre seçilmektedir.

 98 Elektronik AHD kameralar

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan AHD kamera  sistemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  ev , site , iş yeri ve işletmelere çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan araç kamera kayıt sistemini  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki  tüm ev , site , iş yeri ve işletmelere  çok düşük fiyatlara kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile saraç kamera kayıt sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52