Otopark Araç Geçiş Sistemleri

Plaka tanıma sistemi
HGS

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından kurulumu yapılan  otopark geçiş sistemleri  araçlarınızın gerek site gerekse iş yeri otoparkına giriş çıkışlarını düzenleyen elektronik sistemlerdir. HGS , Plaka tanıma , GSM  Kapı açma sistemleri arasından kurulacak otopark giriş çıkış sisteminiz;  kurulacak alana göre en efektif, uygun fiyatlı  ve kullanım kolaylığı konusunda  en iyi sistem uzman kadromuz tarafından yapılacak ücretsiz keşif  sonrasında belirlenir.

98 elektronik güvenlik sistemleri olarak kurulumunu yaptığımız başlıca otopark geçiş sistemleri ;

  • HGS (Hızlı geçiş sistemi)
  • Plaka Tanıma Sİstemi
  • GSM Geçiş Sistemi
  • Biletli giriş /çıkış  sistemleridir.

 

Otopark araç giriş  çıkış sistemleri Kocaeli ve çevresindeki bölgelerde  tüm işyerleri , site ve otoparklarda çok kısa bir süre  içerisinde  uzman  kadromuz tarafından kurulum ve devreye alma  sağlanır.  Sistem kurulumu için ihtiyaç duyulan bütün malzemeler, cihaz ve ünitler,  98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

Çok uygun fiyatlara, uzman kadromuz ile kaliteli işçilik garantisi ile sitenize veya işyerinize hem konfor hem de prestij katmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Müşterilerimiz için şimdi Otopark araç geçiş isitemleri  ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize  güvenin. Bizimle güvenlik sistemi kurmanın bir avantajı ise; size ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun elektronik sistemi seçerken yardım edecek bir güvenlik şirketi temsilcisinin olmasıdır. otopark geçiş  sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla temsilcimiz konuşabilir ve her detayı ayrıntılı şekilde öğrenebilir. Artık endişelenmenize gerek yok.

98 Elektronik Personel Takip

98 Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan otopark geçiş  sistemlerini Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerdeki tüm kamu kurumları ve sitelerde  çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile HGS ve plaka tanıma sistemi kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Sizde uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe ulaşın.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52