Alarm ve Anons Sistemleri

Gerek sitenizde ve evinizde, gerekse iş yerinizde değer verdiğiniz her şeyi kaliteli, uygun fiyatlı, son teknoloji  sistemlerimiz ile emniyete alabilirsiniz. Hırsız alarmı, yangın alarmı ve acil anons sistemlerimizi cep telefonunuz ile nereden olursanız olun kontrol edebilirsiniz.

Ev ve iş yerinizi bırakıp giderken aklınız arkada mı kalıyor? En güvendiğiniz bekçinizin bile insani hatalarından ve ekstra maliyetlerden kurtulmak mı istiyorsanız?  Uzman kadromuz size en uygun elektronik sistemleri ayağınıza getiriyor. Değer verdiklerinizi en iyi biz koruruz. Bize güvenin, gözünüz arkada kalmasın.

Hırsız Alarmı

Farklı bölgelere konuşlandıracağımız hareket sensörleri, kapı-pencere sensörleri ile cep telefonunuzdan her an kontrol edebilirsiniz. Hırsız alarm sistemleri günümüzün vazgeçilmez güvenlik sistemleri arasına girmeye başladı. Uygun fiyata , kaliteli , en son teknoloji hırsız alarmı kurdurun gözünüz arkada kalmasın.

Yangın Alarmı

Herhangi bir su baskını veya yangında nerede olursanız olun anında size haber verecek, olay yerindekileri uyaracak sistemler kuralım. Yangın alarm sistemlerine yapacağınız düşük maliyetli yatırımlar ileride başınıza gelebilecek olaylarda altından kalkamayacağınız büyük zararların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Anons Sistemi

Acil anons ve seslendirme sistemleri ise hem acil durumlarda personelinizi uyarmanızı hem de günlük kullanımlarda istediğiniz bölgede çalışan personelinize anons, müzik yayını vb. benzer amaçlarla kurabilmenizi sağlar. Günümüzde iş yerleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, oteller, hava alanları ve birçok alanda kullanım alanı mevcuttur.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor. Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan alarm ve anons sistemlerinin; Gölcük başta olmak üzere Başiskele, İzmit ve Yalova gibi Kocaeli çevresindeki tüm kamu kurumlarında ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız.

Piyasadaki en uygun fiyatlara ve en kaliteli işçilik ile sisteminizin kurulum, devreye alma ve uzman kadromuz tarafından verilen son kullanıcı eğitimleri hizmetleri için siz de 98 Elektronik ile çalışın.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52