Yüz Tanıma Sistemleri

Kocaeli Yüz tanıma sistemleri

Yüzünüz kimliğinizdir sloganıyla yaygın olarak kullanılmaya başlanan yüz tanıma sitemleri insan yüzünün taranarak analiz edilmesi sonucunda kimlik tespitinde kullanılan sistemler arasındadır.

Yüz yapısının da parmak izi gibi kişiden kişiye farklılık göstermesi ve her insanın yüz karakteristiğinin farklı olması yüz tanıma sistemlerinin kimlik tespiti için yeterli olmaktadır. Bu sistem de parmak izi tanıma sistemi gibi biyometrik tanıma sistemleri altında sayılabilir.

Yüz tanıma sitemleri de diğer sistemler gibi geçiş sitemleri ve personel takip sistemlerinde kullanılır.

Büyük şirket veya özel işletmelerde kullanıacak yüz tanıma sitemlerinin prestij ve imaj açısından da çok önemli bir fark yaratacağı unutulmamalıdır.

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri ise hem acil durumlarda personelinizi ikazlamanız hem de günlük kullanımlarda istediğiniz bölgede çalışan personelinize gerekli kontrol  sağlar. Son teknoloji kablosuz  sensör ve algılayıcılar ile güvenliğiniz kontrol altına alınır. Günümüzde iş yerleri,  hastaneler, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, oteller, hava alanları ve birçok alanda kullanım alanı mevcuttur.

98 Elektronik Yüz Tanıma Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan Kocaeli Yüz Tanıma Sistemleri , Panjur Kontrol Sistemleri , Yangın Alarm Sistemi, Hırsız alarmı, anons sistemleri  Kocaeli Gölcük ve diğer bölgelerde tüm kamu kurumları ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız. Piyasadaki en uygun fiyatlara en  kaliteli  işçilik ile Yüz Tanıma Sistemleri kurulumu için bizi arayın. Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır.

Kocaeli, gölcük merkezli firmamız istediğiniz zaman aralığında istediğiniz özelliklerde elektronik sistem için ücretsiz keşif yapsın. Kurulumu, devreye alınması ve son kullanıcı eğitimleri ise uzman kadromuz tarafından verilsin.

Siz de uygun fiyata konfor ve prestijli elektronik sistemleri kullanmak istiyorsanız 98 elektroniğe hemen ulaşın.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Kocaeli Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç,

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52