Kocaeli Görüntülü Diyafon

Contact Us

Kocaeli Görüntülü Diyafon

98 elektronik

  Kocaeli Görüntülü Diyafon Sistemleri

Kocaeli Görüntülü Diyafon Sistemleri

98 Elektronik’de, şirketinizin ve kişisel yaşam alanlarınızın güvenlik çözümlerini tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz. Kocaeli görüntülü diyafon sistemleri ni en uygun fiyatlara kurulumunu sağlayarak hem iş yeri hemde diğer özel mülklerinizin emniyetini sağlıyoruz.

Görüntülü Diyafon sistemleri

Görüntülü Diyafon teknolojisinin en üst düzeyde kullanılan  birçok marka ürünlerini sizin için değerlendirerek  güvenliğinizi en üst düzeye taşımak için  ücretsiz keşif ve bilgilendirme ile daima yanınızda oluyoruz.

Orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız görüntülü diyafon sistemleri her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Kuracağımız görüntülü diyafonsesli diyafon sistemi sayesinde sitenize, işyerinize, evinize gelen kişileri tespit ettikten sonra gönül rahatlığıyla girişlerine izin verebileceksiniz.

Audio, Netelsan, Mas, Karel, Multitek vb. birçok büyük diyafon sistemi  ve ürünleri;  sizin talebiniz ve kurumunuza uygunluğuna göre sizi bilgilendirmemiz sonucu kararlaştırıp çok kısa bir sürede kurulumunu sağlıyoruz. Sadece kurulumda değil arıza lar başta olmak üzere her ihtiyacınızda en kısa sürede size destek birimlerimizi yönlendiriyoruz.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

En gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel, güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz. Kocaeli Görüntülü Diyafon sistemleri konusunda öncü proje ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çalışanlarınızı, tesislerinizi, ziyaretçilerinizi, fikri mülkiyet haklarınızı, ürünleri veya varlıkları korumak için ne gerekiyorsa biz onu yaparız.

Detaylara, yılların deneyimine, dürüstlüğüne ve en iyi ilgi alanlarımıza olan bağlılığımızla işimize gösterdiğimiz önem. Siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğinin her zaman mükemmel sonuçlar vermesini sağlar.

98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarındandır. Kocaeli,  Gölcük,  başiskele,  izmit,  yalova ve çevre iller boyunca ticari ve şahsi müşterilere çözümler sunuyoruz. Hangi sektörde olursanız olun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sizi güvende tutacak bilgi ve çözümlere sahibiz.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve sizin için, bütçeniz kısa ve uzun menzilli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız. Sistemlerinizi geleceğe bakan bir gözle tasarlıyor, sisteminizi kolay ve etkin bir şekilde genişletiyor, teknoloji ilerledikçe çözümünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle, kimin gelip nereye gittiğini ve nereden geldiğini belirler ve yönetirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına aktarılan, kaydedilen; kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Kocaeli Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç,

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

Bizden teklif almadan güvenlik sistemi kurdurmayın.

 

Share this post?

Admin

13 Comments

 1. Merhabalar Kocaeli Kartepe Köseköy ikamet etmekte olduğum 3 katlı 6 daireli apartmanımıza kapı otomatiği sistemi (diafonlu ) görüntülü değil sistem istiyoruz bas konuş ve aşağıdan konuşmalı zil sistemi fiyat ne olur

  Cevapla
  • Mail adresinize teklifiniz yönlendirilmiştir. iyi günler

   Cevapla
   • 8daireli megafon görüntülü fiyat

    Cevapla
 2. Merhaba 16daireli binamıza görüntülü audio sistemini kurmak istiyoruz varsa suya dayanıklı acil fiyat

  Cevapla
  • Merhabalar.Talep etmiş olduğunuz diyafon teklifiniz için ücretsiz keşif ve bilgilendirme için iletişim bilgisi bırakabilir veya bizi arayabilirsiniz.

   Cevapla
 3. Mevcut sitemde audio akilli ev sistemi mevcut.daire ici dokunmatik panel bina girisinde dokunmatik zil panel mevcut.ayni sistemi site disindaki giris kapisina da kurdurmak istiyoruz.Bu sistem ile daire ici panelde hem bina hem site kapisini acmak istiyoruz.teklif almam mumkun mudur

  Cevapla
  • merhabalar mesajınızı yeni okuduk. 05550983052 veya 08503033052 nolu telefonlardan ücretsiz keşif ve teklif talep edebilirsiniz.

   Cevapla
 4. İzmit Yahyakaptan Binamıza 28 daire için görüntülü audio sistemi kurmak istiyoruz . teklifinizi bekliyoruz

  Cevapla
  • merhabalar mesajınızı yeni okuduk. 05550983052 veya 08503033052 nolu telefonlardan ücretsiz keşif ve teklif talep edebilirsiniz.

   Cevapla
 5. Merhaba. 12 daireli apartmanımız için görüntülü diyafon teklifi alabilir miyim.
  İyi çalışmalar ..

  Cevapla
  • merhabalar mesajınızı yeni okuduk. 05550983052 veya 08503033052 nolu telefonlardan ücretsiz keşif ve teklif talep edebilirsiniz.

   Cevapla
 6. Derince yenikentte 1 blok 10 daire için fiyat alabilir miyiz

  Cevapla
 7. Merhaba Kocaeli Gölcük Değirmendere 10 adet villa ,site 2 girişli , 1 girişte 7 villa , ikinci girişte 3 villa görüntülü site kapı otomatiği sistemi fiyatı alabilirsiniz.altyapi mevcut.su an kullanmakta olduğumuz Na-de markayı değiştirmek istiyoruz.

  Cevapla

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir