GSM kapı açama Sistemleri

98haberler

GSM kapı açama Sistemleri

cep telefonu kapı açma
gsm cep telefonu kapı açma

GSM KAPI AÇMA SİSTEMLERİ

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından kurulumu yapılan gsm  gsm kapı açma ile   sistemi siz nerede olursanız olun cep telefonunuzla istediğiniz kapıları açmanızı sağlayan bir sistemdir.

-Cep telefonu ile kapı açma sistemi. İster site ister iş yeri otoparkınız da bulunan kollu bariyer, mantar bariyer, kepeng ve yana kayar kapılarınızı  açmanızı sağlar.

-Cep telefonunuzdan atacağınız bir cevapsız çağrı ile sistem aramayı meşgule düşürüp istediğiniz kapıyı açar.

-Cihaza toplamda 3002 kulanıcı tanımlanabilmektedir . Cihazda yapılacak bütün işlemler SMS yolu ile yapılabilir.

GSM kapı açma sistemi birden çok kapıyı açmanıza olanak sağlar. Yönetici telefonu sisteme tanıtıldıktan sonra istenilen telefon numarası sms atılarak sisteme tanıtılabilir.

-3000 kullanıcı numarası sisteme tanıtılabilir. Sisteme tanımlanmış bütün telefonlarda tek çağrı ile kapı açılır. Sadece kapı açma değil; site aydınlatması, asansör çağırma vb birçok elektronik sistem GSM cep telefonu ile uzaktan kontrol sistemi ile koontrol edilebilir.

GSM Cep telefonu kapı açma sistemi kurulumu

Kocaeli Gölcük ve çevresindeki bölgelerde tüm işyerleri , site ve otoparklarda 1 gün içinde uzman kadromuz tarafından kurulum ve devreye alma sağlanır.

GSM KAPI AÇAMA SİSTEMİ  kurulumu için ihtiyaç duyulan bütün malzemeler, cihaz ve ünitler, 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

Çok uygun fiyatlara, uzman kadromuz ile kaliteli işçilik garantisi ile sitenize veya işyerinize hem konfor hem de prestij katmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Müşterilerimiz için şimdi cep telefonuyla Cep telefonu ile kapı açma sistemi ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize güvenin.

Gölcük GSM Kapı açma Sistemleri

Elektronik sistemler  siz orada yokken görmediklerinizi görmek ve hırsızları yakalamak için en iyi yollarından biridir. Özellikle de kimsenin evde olmadığı, gün boyunca gerçekleşen programlarınız dolayısıyla uğramadığınız ofis ve iş yerleriniz için birebir. Tüm ev hırsızlıklarının %52’sinin gündüz yaşandığını da biliyor muydunuz? Kocaeli Gölcük elektronik güvenlik Projelerimiz için Belediyemiz ile ortak yürütülen çalışmalarımız sonucu artık ilçemizin tüm kamera ihtiyaçları 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

1998 yılında kurulmuş olan 98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarından biridir. Gölcük  Belediyesi ile ilçemizin ve çevre belediyelerin ortak güvenlik sistemlerine entegrasyonu sağlanacaktır. 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri Ücretsiz keşif ve servis hizmeti verdiğimiz Kocaeli ilçeleri arasında Gölcük ilçesi de bulunmaktadır. Aşağıda ev güvenlik kameralarını karşılaştırırken aklınızda tutmanız için önemli özelliklerinden bazıları vardır.

Gölcük Müşterilerimiz için şimdi kamera sistemleri ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize  güvenin. Bizimle izleme sistemi kurmanın bir avantajı ise; size ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun kamera sistemi seçerken yardım edecek bir güvenlik şirketi temsilcisinin olmasıdır. Kamera sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla temsilcimiz konuşabilir ve her detayı ayrıntılı şekilde öğrenebilir. Artık endişelenmenize gerek yok.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir