Gölcük Turnike Sistemleri

Contact Us

Gölcük Turnike Sistemleri

98 elektronik
turnike

Gölcük Turnike  Sistemleri

98 Elektronik’de, şirketinizin ve kişisel yaşam alanlarınızın güvenlik çözümlerini tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz. Gölcük te en son teknolojik Turnike sistemleri ni en uygun fiyatlara kurulumunu sağlayarak hem iş yeri hemde diğer özel mülklerinizin emniyetini sağlıyoruz.

Turnike sistemleri

Turnike teknolojisinin en üst düzeyde teknolojik kurulumunu yaparak güvenliğinizi sağlıyor ücretsiz keşif ve bilgilendirme ile daima yanınızda oluyoruz.

orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız turnikeler her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Kuracağımız network sistemi sayesinde sisteminiz daima eklentilere ve geliştirilmeye açık olmaktadır.

Böylece, en gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz. Gölcük Elektronik Güvenlik sistemleri konusunda öncü proje ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çalışanlarınızı, tesislerinizi, ziyaretçilerinizi, fikri mülkiyet haklarınızı, ürünleri veya varlıkları korumak için ne gerekiyorsa biz onu yaparız.

Detaylara, yılların deneyimine, dürüstlüğüne ve en iyi ilgi alanlarımıza olan bağlılığımızla işimize gösterdiğimiz önem. Siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğinin her zaman mükemmel sonuçlar vermesini sağlar.

98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarındandır.  Gölcük, Kartepe, Karamürsel, Başiskele,  izmit,  yalova ve çevre iller boyunca ticari ve şahsi müşterilere çözümler sunuyoruz. Hangi sektörde olursanız olun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sizi güvende tutacak bilgi ve çözümlere sahibiz.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve sizin için, bütçeniz kısa ve uzun menzilli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız. Sistemlerinizi geleceğe bakan bir gözle tasarlıyor, sisteminizi kolay ve etkin bir şekilde genişletiyor, teknoloji ilerledikçe çözümünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli turnike ve geçiş  sistemlerimizle, kimin gelip nereye gittiğini ve nereden geldiğini belirler ve yönetirsiniz. Entegre video sistemlerimiz el aygıtlarına aktarılan, kaydedilen; kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir