Gölcük Hırsız Alarm Sistemleri

Contact Us

Gölcük Hırsız Alarm Sistemleri

98 elektronik-hırsız alarm-opax
98 elektronik-hırsız alarm-opax

Gölcük Hırsız Alarm  Sistemleri

98 Elektronik’de, şirketinizin ve kişisel yaşam alanlarınızın güvenlik çözümlerini tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz. Gölcük te en son teknolojik hırsız alarm sistemleri ni en uygun fiyatlara kurulumunu sağlayarak hem iş yeri hemde diğer özel mülklerinizin emniyetini sağlıyoruz.

En gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz. Kocaeli .Gölcük Elektronik Güvenlik sistemleri konusunda öncü proje ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Hırsız alarm sistemleri

Kablolu, kablosuz, dahili alarm , harici alarm, flaşör, gsm ünitli olmka üzere her türlü ihtiyacakarsılık verebilecek opsyonlu kurulumlar sağlıyoruz. İstediğiniz bölgelere haraket sensörleri, kapı pencere manyetik kontakları, cam basınç sensörleri, su baskını dedektörü, gaz dedektörü, kamera  vs her türlü sensör sisteme dahil edilebilmektedir.

Cep telefonunuzdan veya masaüstü bilgisyarınızdan anlık takip edebilirsiniz. Herhangi bir olay tespitinde istediğiniz kişilere sms atma arama vs haber verdirebilir anlık kamera gmrüntüsünü görebilirsiniz.

Çalışanlarınızı, tesislerinizi, ziyaretçilerinizi, fikri mülkiyet haklarınızı, ürünleri veya varlıkları korumak için ne gerekiyorsa biz onu yaparız.

Kaliteli işçilik ve zamanında teslim garantisi

Detaylara, yılların deneyimine, dürüstlüğüne ve en iyi ilgi alanlarımıza olan bağlılığımızla işimize gösterdiğimiz önem. Siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğinin her zaman mükemmel sonuçlar vermesini sağlar.

98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarındandır.  Gölcük, başiskele, izmit, yalova ve çevre iller boyunca ticari ve şahsi müşterilere çözümler sunuyoruz. Hangi sektörde olursanız olun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sizi güvende tutacak bilgi ve çözümlere sahibiz.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve sizin için, bütçeniz kısa ve uzun menzilli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız. Sistemlerinizi geleceğe bakan bir gözle tasarlıyor, sisteminizi kolay ve etkin bir şekilde genişletiyor, teknoloji ilerledikçe çözümünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle, kimin gelip nereye gittiğini ve nereden geldiğini belirler ve yönetirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına aktarılan, kaydedilen; kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Özel entegre çözümler tasarlayıp mühendisleştirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Kocaeli Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç,

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir