Gölcük Görüntülü Diyafon

Contact Us

Gölcük Görüntülü Diyafon

98 elektronik
Gölcük Görüntülü diyafon

Gölcük Görüntülü Diyafon

98 Elektronik’de, şirketinizin ve kişisel yaşam alanlarınızın güvenlik çözümlerini tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz. Gölcük Görüntülü diyafon sistemleri ni en uygun fiyatlara kurulumunu sağlayarak hem iş yeri hemde diğer özel mülklerinizin emniyetini sağlıyoruz.

Görüntülü Diyafon sistemleri

Görüntülü Diyafon teknolojisinin en üst düzeyde kullanılan  birçok marka ürünlerini sizin için değerlendirerek  güvenliğinizi en üst düzeye taşımak için  ücretsiz keşif ve bilgilendirme ile daima yanınızda oluyoruz.

Orta seviyeden en üst seviyeye kurulumunu yaptığımız diyafon sistemleri her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Kuracağımız görüntülü diyafonsesli diyafon sistemi sayesinde sitenize, işyerinize, evinize gelen kişileri tespit ettikten sonra gönül rahatlığıyla girişlerine izin verebileceksiniz.

Audio,  Netelsan, Mas, Karel, Multitek  vb. birçok büyük diyafon sistemi  ve ürünleri;  sizin talebiniz ve kurumunuza uygunluğuna göre sizi bilgilendirmemiz sonucu kararlaştırıp çok kısa bir sürede kurulumunu sağlıyoruz. Sadece kurulumda değil arıza lar başta olmak üzere her ihtiyacınızda en kısa sürede size destek birimlerimizi yönlendiriyoruz.

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri

En gelişmiş güvenlik teknolojisini sizin ihtiyaçlarınıza özel, güvenlik çözümlerine ustalıkla entegre ederek yaşayabileceğiniz her türlü riskten koruyoruz. Gölcük Görüntülü Diyafon sistemleri konusunda öncü proje ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çalışanlarınızı, tesislerinizi, ziyaretçilerinizi, fikri mülkiyet haklarınızı, ürünleri veya varlıkları korumak için ne gerekiyorsa biz onu yaparız.

Detaylara, yılların deneyimine, dürüstlüğüne ve en iyi ilgi alanlarımıza olan bağlılığımızla işimize gösterdiğimiz önem. Siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğinin her zaman mükemmel sonuçlar vermesini sağlar.

98 Elektronik  Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarındandır. Kocaeli,  Gölcük,  başiskele,  izmit,  yalova ve çevre iller boyunca ticari ve şahsi müşterilere çözümler sunuyoruz. Hangi sektörde olursanız olun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sizi güvende tutacak bilgi ve çözümlere sahibiz.

Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve sizin için, bütçeniz kısa ve uzun menzilli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız. Sistemlerinizi geleceğe bakan bir gözle tasarlıyor, sisteminizi kolay ve etkin bir şekilde genişletiyor, teknoloji ilerledikçe çözümünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Erişim kontrol sisteminize bağlı yüksek kaliteli video gözetleme sistemimizle, kimin gelip nereye gittiğini ve nereden geldiğini belirler ve yönetirsiniz. Video sistemlerimiz el aygıtlarına aktarılan, kaydedilen; kovuşturma, kanıt veya risklerinizi daha iyi anlayabilmeniz için net ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz bir teknoloji çözümümüz var. Ekibimiz, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitecek. Sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyacağız.

Yetenekli teknisyenlerimiz ve destek personelimiz, her bir projenin sınıfının en iyisi ve kullanımı kolay olmasını sağlayarak, her bir entegre projeye 20 yılı aşkın bir deneyim getirmektedir . Kocaeli Güvenlik Sistemleri Konusunda Yetenekli personelimiz, her kurulumda kalitenin ve detaylara gösterilen dikkatin önemini anlıyor.

Sonuç,

Mükemmel bir kalite, kullanımı kolay bir güvenlik çözümü.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum bir uyum.

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir