Dilovası Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Dilovası Kamera Sistemleri

Dilovası Kamera Sistemleri

Kameralar siz orada yokken görmediklerinizi görmek ve hırsızları yakalamak için en iyi yollarından biridir. Özellikle de kimsenin evde olmadığı, gün boyunca gerçekleşen programlarınız dolayısıyla uğramadığınız ofis ve iş yerleriniz için birebir. Tüm ev hırsızlıklarının %52’sinin gündüz yaşandığını da biliyor muydunuz? Kocaeli Dilovası Kamera Projelerimiz için Belediyemiz ile ortak yürütülen çalışmalarımız sonucu artık ilçemizin tüm kamera ihtiyaçları 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

1998 yılında kurulmuş olan 98 Elektronik Kocaeli merkezli projelerin önde gelen firmalarından biridir. Dilovası Belediyesi ile ilçemizin ve çevre belediyelerin ortak güvenlik sistemlerine entegrasyonu sağlanacaktır. 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri Ücretsiz keşif ve servis hizmeti verdiğimiz Kocaeli ilçeleri arasında Dilovası ilçesi de bulunmaktadır. Aşağıda ev güvenlik kameralarını karşılaştırırken aklınızda tutmanız için önemli özelliklerinden bazıları vardır.

  • Hareket Algılama -Hareket algılamalı kameralar, Kamera görüş alanındaki hareketi gözlemlediğinde size bildirimler gönderebilir. Bu bildirimler, durumu izleyebilmeniz için sizi şüpheli aktivitelere karşı uyarabilir.
  • Görünüm alanı – Görüş alanı, bir kameranın ne kadar geniş açı kaydedebildiğini gösterir. Bu önemli, çünkü kaç kamera ihtiyacınız olacak ve bunları yerleştirmeniz gereken yerleri belirleyecektir.
  • Ses – Ses özelliği, kameranızın mikrofon aracılığıyla ses alması, hoparlör aracılığıyla ses vermesi veya her ikisi de olabilir.
  • Wi-Fi Yeteneği – Wi-Fi ile bir kamera kablosuz ev ağı ile iletişim kurabilir, kurulum için çok kullanışlı olabilir.
  • Gece Görüşü – Kameranızın düşük ışıksız durumlarda görüntü kaydedebildiği mesafedir.  Genellikle suç, gece meydana gelebileceği için etkinliği üzerinde büyük bir etki yaratabilir.
  • Maliyet – Açıkçası, bir kamera artık koruma maksadıyla kullanılacağı düşünüldüğünde ciddi değerler taşıdığı açıktır ancak maliyet her zaman göz ardı edilemez. Maliyet her satın alma kararı için önemli bir faktördür.
  • Çözünürlük – Çözünürlük, kameranızdaki görüntünün ne kadar net olacağını tanımlar. Açıkça görünür bir görüntü, kamera kayıtlarınızın görüntülerdeki yüzleri veya öğeleri belirlemeye çalışırken çok yardımcı olur.

Dilovası Müşterilerimiz için şimdi kamera sistemleri ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize  güvenin. Bizimle izleme sistemi kurmanın bir avantajı ise; size ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun kamera sistemi seçerken yardım edecek bir güvenlik şirketi temsilcisinin olmasıdır. Kamera sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla temsilcimiz konuşabilir ve her detayı ayrıntılı şekilde öğrenebilir. Artık endişelenmenize gerek yok.

Share this post?

Admin

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir