HGS / Plaka Tanıma

İster iş yeri, ister site otoparkınıza kuracağımız HGS hızlı geçiş sistemi veya plaka tanıma sistemi ile araç giriş çıkışlarınızı; daha hızlı, daha güvenli, daha kontrollü hale getirip istediğiniz periyotlarda raporlayacak şekilde kayıt altına alalım. Hızlı geçiş sisteminin kolaylık ve konforundan siz de yararlanın.

Araç camlarına yapıştıracağımız RFID etiketler veya hali hazırda kullandığınız PTT etiketini sisteme tanıtarak çok hızlı bir şekilde otoparkınıza giriş çıkış yapabilirsiniz.

Yüzlerce aracın giriş çıkışını hatasız kayıt altına alıp, raporlayıp, istediğiniz kadar aracın otoparka giriş-çıkış yapmasını kumanda kullanmadan ve kart okutmadan sağlayabilirsiniz.

Misafirlerinize kısıtlı zamanlı giriş-çıkış yetkisi verebilirsiniz. Her kat sahibine aynı anda sınırlı sayıda aracını otoparka girebilmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün bu işlemler için ekstra zaman, herhangi bir insan gücü kaybı ve ekstra maliyete ihtiyaç duymazsınız. HGS hızlı geçiş sistemi ve plaka tanıma sistemi ile hızlı, güvenli, kontrollü, teknolojik ve prestijli geçişlere sahip olabilirsiniz.

98 Elektronik

Dürüstlükle ve yılların deneyimiyle işimize gösterdiğimiz özen siz müşterilerimizin bizimle olan işbirliğiyle birleşerek her zaman mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor. Risklerinizi anlamak, seçeneklerinizi tartışmak ve hem bütçeniz hem de kısa/uzun vadeli planlarınız için çalışacak kesin çözümü tasarlıyoruz.

Yatırımınızın maksimum getirisini sağlayan yüksek işlevselliğe sahip optimum uyumlu özel entegre çözümler tasarlayıp projelendirdiğimiz eksiksiz teknoloji çözümlerimizle, yeni sisteminizin kullanımını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız konusunda sizi ve ekibinizi eğitiyor ve sisteminizi bir hizmet sözleşmesiyle, uzaktan veya yerinde hizmetlerle koruyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz arasında olan HGS ve plaka tanıma sistemlerinin; Gölcük başta olmak üzere Başiskele, İzmit ve Yalova gibi Kocaeli çevresindeki tüm kamu kurumlarında ve özel işletmelerde çok düşük maliyetlere kurulumunu yapmaktayız.

Piyasadaki en uygun fiyatlara ve en kaliteli işçilik ile sisteminizin kurulum, devreye alma ve uzman kadromuz tarafından verilen son kullanıcı eğitimleri hizmetleri için siz de 98 Elektronik ile çalışın.

Saha ve keşif ekibimiz sizin için ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır

Ücretsiz keşif  ve bilgi için

0555 098 30 52

0850 303 30 52