GSM Kapı Açma Sistemi

cep telefonu kapı açma
cep telefonu kapı açma

CEP TELEFONU İLE KAPI AÇMA

98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından kurulumu yapılan gsm  cep telefonu ile kapı açma ile   sistemi siz nerede olursanız olun cep telefonunuzla istediğiniz kapıları açmanızı sağlayan bir sistemdir.

-GSM kapı açma sistemi. İster site ister iş yeri otoparkınız da bulunan kollu bariyer, mantar bariyer, kepeng ve yana kayar kapılarınızı  açmanızı sağlar.

-Cep telefonunuzdan atacağınız bir cevapsız çağrı ile sistem aramayı meşgule düşürüp istediğiniz kapıyı açar.

-Cihaza toplamda 3002 kulanıcı tanımlanabilmektedir . Cihazda yapılacak bütün işlemler SMS yolu ile yapılabilir.

GSM kapı açma sistemi birden çok kapıyı açmanıza olanak sağlar. Yönetici telefonu sisteme tanıtıldıktan sonra istenilen telefon numarası sms atılarak sisteme tanıtılabilir.

-3000 kullanıcı numarası sisteme tanıtılabilir. Sisteme tanımlanmış bütün telefonlarda tek çağrı ile kapı açılır. Sadece kapı açma değil; site aydınlatması, asansör çağırma vb birçok elektronik sistem GSM Uzaktan kontrol sistemi ile koontrol edilebilir.

GSM Cep telefonu kapı açma sistemi kurulumu

Kocaeli Gölcük ve çevresindeki bölgelerde tüm işyerleri , site ve otoparklarda 1 gün içinde uzman kadromuz tarafından kurulum ve devreye alma sağlanır.

CEP TELEFONU İLE KAPI AÇAMA SİSTEMİ  kurulumu için ihtiyaç duyulan bütün malzemeler, cihaz ve ünitler, 98 Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanacaktır.

Çok uygun fiyatlara, uzman kadromuz ile kaliteli işçilik garantisi ile sitenize veya işyerinize hem konfor hem de prestij katmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Müşterilerimiz için şimdi cep telefonuyla Cep telefonu ile kapı açma sistemi ile birlikte güvenlik alanında yüzlerce yenilik sizleri bekliyor. Gözünüzün arkada kalmaması için uzman kadromuza ve kaliteli hizmetimize güvenin.

– Bizimle güvenlik sistemi kurmanın bir avantajı ise; size ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun elektronik sistemi seçerken yardım edecek bir güvenlik şirketi temsilcisinin olmasıdır. cep telefonu ile Cep telefonu kapi açma sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla müşteri temsilcimiz ile konuşabilir ve her detayı ayrıntılı şekilde öğrenebilir. Artık endişelenmenize gerek yok.

https://www.instagram.com/98elektronik/

https://www.facebook.com/98elektronik/

Ücretsiz keşif için

0555 098 30 52

0850 303 30 52